Elektrobicykle Hanscraft

Úvod ELEKTROBICYKLE HANSCRAFT

Na Slovensku nájdete obrovský výber elektrobicyklov od tých najjednoduchších až po luxusné modely. Dobrým výberom v pomere kvalita - cena môže byť práve elektrický bicykel od firmy Hanscraft. Tieto elektrické bicykle sa vyznačujú batériami s dlhou životnosťou a vysokou kapacitou. Vývojári od Hanscraftu osadzujú tieto elektrické bicykle kvalitnou a najmodernejšou technológiou. Už v základných modeloch nájdete King Meter - inteligentný display, ktorý ukazuje parametre v reálnom čase, príslušenstvo značiek ZOOM, VELO, APSE ARTEC, AlexRims a iných osvedčených výrobcov.

Každý elektrický bicykel je vybavený lítiový akumulátorom typu Li-Ion. Najvhodnejšie bezúdržbové batérie pre elektrobicykle s veľkým dojazdom.

Elektrobicykle sa zaradili na štvrté miesto ako najpoužívanejší dopravný prostriedok na svete. Sú ekologické, takmer bezhlučné a aj menej zdatní jazdci ocenia služby elektrobicykla najmä v kopcoch. Elektrické bicykle Hanscraft sú vybavené akcelerátorom a dokonca nemusíte šliapať vôbec. Elektrické bicykle nižšej kvality sa vyznačujú absenciou značkových komponentov a hlavne vyššou hmotnosťou. S tým súvisí obťažná manipulácia a časté servisovanie, ak je kde vôbec možné takýto bicykel servisovať.

 

Hanscraft ponúka široký výber elektrobicyklov podľa individuálnych potrieb zákazníka. V ponuke nájdete skladací, univerzálny, cestný, trekingový a horský elektrobicykel. Samozrejmosťou značky Hanscraft je možnosť použiť elektrický bicykel bez vodičského preukazu, pretože sú vybavené motorom v nominálnej hodnote 250W, čo je najnižšia možná hranica bez nutnosti vlastniť vodičský preukaz alebo iné špeciálne osvedčenie.

 

V tomto roku prináša Hanscraft novinky, ktoré sa vyznačujú už úspešným a osvedčeným dizajnom avšak s parametricky upravenou výbavou a vyššou kapacitou akumulátora, ktorého vývoj ide raketovou rýchlosťou dopredu. Značkové komponenty ako Shimano, King-meter, APSE ARTEC alebo VELO ostávajú súčasťou týchto elektrických bicyklov a to za dostupné ceny pre finálneho užívateľa. 


Ak nechcete byť závislí na dopravnej situácii, MHD, nie ste až tak zdatný športovec elektrobicykel Hanscraft je tu pre Vás. Vďaka akcelerátoru „plynovej“ páčke na riadidlách môžete elektrobicykel využívať ako skúter - bez šlapania, zvoliť voľbu pedálového asistenta – príšľapu, vďaka ktorému vyhráte nad každým náročným kopcom. Elektrický bicykle Hanscraft je vhodný pre ženy, mužov, do mesta, terénu alebo si ho jednoducho zložite a odveziete na dovolenku.

Otváracie hodiny

PO - PIA  8:00 - 17:00
SO ......... 8:00 - 12:00
NE ......... Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk  

Copyright 2016 - 2022 © Elektrické bicykle