Skladačky Ubike

Úvod SKLADAČKY UBIKE

Skladačky Ubike už aj na Slovensku. U nás plus so špeciálnym bonusom = doprava zadarmo až k Vám. Cez 30 rokov skúseností v bicyklovom priemysle si značka Ubike drží vysokú kvalitu. Investície do inovácie, vývoja a servisu zabezpečuje spokojnosť konečných uživateľov.

Skladačka Ubike


Značka skladačiek Ubike je známa po celom svete, teraz už aj na Slovensku aj ako priamy výrobca a dodávateľ super kvalitných rámov pre svetovo preslávené značky. Značka skladacích bicyklov Ubike je spoločným Nemecko-taiwanským projektom, vlastneným firmou Top Gun, výrobcom veľmi kvalitných predných vidlíc, ktoré sú majoritne používané na elektrobicykloch Hanscraft. Všetky skladačky Ubike sú vyrobené podľa EN štandardov pri veľmi precíznej kontrole kvality aj výrobných postupov.

Ubike Skladačka


S podporou najmodernejšieho výrobného vybavenia majú skladacie bicykle Ubike veľký priestor dokázať, že sú jednoducho najlepšie. Ubike skladačky majú unikátny patentovaný dizajn, ale aj patentovaný systém skladania. Nielen, že šetrí ľudské sily, ale sú aj najbezpečnejšie. Keď Ubike zložíte, jednoducho do seba kola zacvaknite a môžete Vašu skladačku tlačiť pred sebou – koleso nemusíte prenášať v ruke! Značka Ubike si vždy hľadela toho čo zákazníci chcú a snažila sa vyhovieť všetkým požiadavkám.

 


 

Stvoril sa dokonalý skladací bicykel malých rozmerov s vysokou manévrovateľnosťou a skvelou zložiteľnosťou dostupný Ubike už aj na Slovensku. Najväčšie výhody skladacích bicyklov Ubike sú ich ľahká zložiteľnosť, spoľahlivosť, kvalita súčiastok, ľahká manéovateľnosť a európsky dizajn. Jednoducho Ubike je bicykel vytvorený podľa požiadaviek skutočných jazdcov!

 

Otváracie hodiny

PO - PIA  8:00 - 17:00
SO ......... 8:00 - 12:00
NE ......... Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk  

Copyright 2016 - 2022 © Elektrické bicykle