Zákaznícke služby

 

 


Služby zákazníkomKomunikácia so zakazníkom
Poradíme vám pred nákupom a po nákupe tovaru. Využite naše diaľkové poradenské služby na Zákazníckej linke. V prípade núdze sme vám k dispozícii nonstop 02/526 254 01


  Garancia vrátenia penazí a tovaruGarancia vrátenia peňazí a tovaru

 Tovar zakúpený v našom obchode môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia.


Doprava zadarmo po celej SRDoprava po celej SR zadarmo
Prostredníctvom kuriérskej služby zabezpečujeme dopravu tovaru až k vám domov. Doprava zdarma sa vzťahuje na produkty v cene nad 150 €.

Servis a náhradné dielyServis a náhradné diely
Zabezpečujeme komplexné servisné služby a dodávku originálnych náhradných dielov na naše výrobky. Stačí nás kontaktovať a vyplniť servisný formulár.

Zapožičanie tovaruZapožičanie tovaru
Chcete si tovar vyskúšať? Stači ak nás kontaktujete a osobne dohodneme podmienky služby.


Tovar na splátkySplátkový predaj
Plánujete kúpiť produkt, na ktorý nemáte ešte našetrené? Máme pre Vás riešenie. Zabezpečte si ho jednoducho na splátky a využite splátkovú spoločnosť Quatro.

 

 

 

  


Vernostný programVernostný program
Je to jednoduché. Už registráciou získavate od nás 100 vernostných bodov v hodnote 1€, ktoré môžete hneď pri prvom nákupe použiť. Za každý ďalší nákup sa Vám na konto pripíšu vernostné body. Počet vernostných bodov, ktoré získate, je zobrazený pri každom produkte. Tieto vernostné body môžete potom v košíku zamieňať za zľavu. Body môžete sporiť ľubovoľne dlho a použiť kedykoľvek. Platia na všetky produkty, aj na akciové alebo výpredajové.Máte nejasnosti týkajúce sa technických špecifikácií alebo kúpy nášho tovaru? Vyplňte a odošlite prosím nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Otváracie hodiny

PO - PIA  8:00 - 17:00
SO ......... 8:00 - 12:00
NE ......... Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk  

Copyright 2016 - 2022 © Elektrické bicykle